101592-retro-green-floral-icon-social-media-logos-facebook-logo-square    volecobeach small

Club van 50


Zoals jullie wellicht weten is Volleybalvereniging Voleco een echte dorpsvereniging die naast gezelligheid ook ambitie hoog op agenda heeft staan. Inmiddels hebben wij een bloeiende jeugdafdeling van meer dan 100 kinderen die op regionaal niveau hoog meespelen. Verder hebben wij diverse dames, heren en recreantenteams. Naast de trainingen en wedstrijden organiseren wij diverse activiteiten om de saamhorigheid binnen onze vereniging te vergroten.

Naast de contributie en de diverse trouwe sponsors is er behoefte aan extra financiële ondersteuning. Hiervoor hebben wij eind 2009 de ‘Club van 50’ opgericht.

De club van 50 is bedoeld voor mensen en bedrijven die onze volleybalvereniging een warm hart toe dragen. Wij zouden het leuk vinden als u samen met andere familieleden, vrienden, kennissen en bevriende bedrijven lid wilt worden van deze club!

Voor dit lidmaatschap zullen wij u naam (indien gewenst) vermelden op onze website. Daarnaast wordt u via deze website op de hoogte gehouden van de activiteiten en uitgenodigd voor ons jaarlijks terugkerend Klunzen- en Pinkstertoernooi.

Van uw bijdrage willen we dit seizoen weer diverse activiteiten voor onze leden organiseren. Daarnaast willen wij nog een aantal nieuwe wedstrijdballen aanschaffen.

De kosten voor het lidmaatschap bedragen € 50,- per jaar. Wilt u lid worden? Meld u dan nu aan via het e-mailadres: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. . U bijdrage is van harte welkom! Indien u dit wenst, kunnen wij u een factuur sturen voor uw lidmaatschap aan onze ‘club van 50’.

Met vriendelijke groet,
Namens Volleybalvereniging Voleco

Jens Stokman
Club van 50

Laatst aangepast op woensdag, 10 juli 2013 15:35
 
 

Onze trouwe sponsoren

 • Rovasta
 • B.V. Betonindustrie
 • Plus Vergeer
 • Boddé Interim
 • Dambrink Webservices
 • Corry de Vrij-Dekker
 • DNA Verzekeringen
 • Keen
 • P&P Verstappen
 • Data Quint
 • Goudse Accu Centrale
 • Civil At Hart
 • Auto Service Lekkerkerk
 • Steven Bos
 • De Drie Maenen