101592-retro-green-floral-icon-social-media-logos-facebook-logo-square    volecobeach small

Rabobank Krimpenerwaard jeugdsponsor van Voleco
dinsdag, 30 oktober 2018 00:00

De Rabobank Krimpenerwaard is de komende jaren jeugdsponsor van volleybalvereniging Voleco. Donderdag 18 oktober hebben de bank en Voleco in Ouderkerk aan den IJssel hun handtekening gezet onder een driejarige overeenkomst. Wij zijn trots op deze samenwerking!

Vanaf 2006 zijn we met veel vrijwilligers en sponsor Plus Vergeer aan het bouwen aan onze jeugdafdeling. Met het sponsorbedrag van de Rabobank kunnen we verder investeren in onze groeiende jeugdafdeling. Zo kunnen we onze jeugdopleiding uitbouwen en verbreden. Daarnaast prijkt de naam van de Rabobank op de wedstrijdshirts van twee trotse meiden teams en de shirts van onze jeugdtrainers en -coaches.

Rabobank jeugdsponsor 1

 

Rabobank jeugdsponsor 2

 

Rabobank jeugdsponsor 3  

 

Rabobank jeugdsponsor 4

 

  

 

 
 

Onze trouwe sponsoren

 • Boddé Interim
 • Keen
 • Plus Vergeer
 • Rovasta
 • DNA Verzekeringen
 • Corry de Vrij-Dekker
 • Dambrink Webservices
 • B.V. Betonindustrie
 • De Drie Maenen
 • Goudse Accu Centrale
 • Civil At Hart
 • Auto Service Lekkerkerk
 • Data Quint
 • P&P Verstappen
 • Steven Bos

pers


volecobeach